Wydarzenia

Ekosystemy w słoikach – Kraków

las w sloiku

W styczniu miałyśmy wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach robienia lasów w słoiku z Wojtkiem Wardeckim. Nasze lasy mają się świetnie i wciąż cieszą oko. Teraz Wy też macie okazję stworzyć niesamowitę ekosystemy zamknięte w słoikach ♥
04 sierpnia w Krakowskiej restauracji Orzo People Music Nature Kraków odbędą się warsztaty robienia ekosystemów z słoikach.

Oto informacja na temat warsztatów:
LAS W SŁOIKU to aranżacja roślinna zamknięta w szklanym naczyniu. Pokażemy Wam jak tworzyć niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju kompozycję, namiastkę leśnego ekosystemu. Podczas spotkania opowiemy Wam skąd się wzięła idea zamykania roślin w naczyniach, o procesie fotosyntezy, o zasadach tworzenia kompozycji roślinnych i sposobie pielęgnacji zminiaturyzowanych form leśnych, by jak najdłużej nie tylko cieszyły oko, ale i koiły duszę.

Termin: 04.08.2018 o godz. 15:00
Koszt warsztatów, to 130 zł / os
Czas trwania 1,5 h
Zapisy na: iwona.bisaga@wiszace-ogrody.eu lub na fb: Wiszace-Ogrody.eu

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/272453836845945/

Kasia i Dominika: pasjonatki roślin i zdrowego stylu życia. Sąsiadki, wielbicielki miejskich przyjemności oraz odpoczynku na łonie przyrody. Podróżujemy, podglądamy, uczymy się i zmieniamy nasze otoczenie. Postanowiłyśmy pokazać dzieciom (a przy okazji udowodnić sobie), że można wpływać na świat w którym żyjemy i zmieniać go na lepsze.