fbpx

PIERWSZY W POLSCE PORTAL O MIEJSKIM OGRODNICTWIE

Dzień kobiet, dzień kobiet, niech żyją nam zdrowe ♪♫♪♫♪
Pamiętacie tą piosenkę? Z podstawówki? Bo w szkole średniej to już chyba nie było takich obciachowych piosenek na akademiach… :-))
Tak czy inaczej: dziś świętujemy Dzień kobiet! Co prawda w ekipie Inspektów nie mamy żadnego Pana, ale prywatnie mamy wsparcie i pomoc w postaci dwóch fantastycznych facetów. Jednego z nich zaprosiłyśmy do dzisiejszego artykułu. A dokładniej, to poprosiłyśmy, żeby zaprezentował kwiaty, które dla Was wybrałyśmy.

Top 5 kwiatów, które kojarzą nam się z Dniem Kobiet

Od nas i naszych chłopaków dla wszystkich miejskich ogrodniczek, czytelniczek i po prostu wspaniałych kobiet! Cudownego dnia, dziewczyny!

czerwona róża

Czerwona róża – klasyka gatunku! Duża, mała, w pełni rozkwitnięta lub w pięknym pączku. Niezmiennie piękna i pasująca zawsze i wszędzie: na randkę, dla Mamy, na przeprosiny i tak jak lubimy najbardziej: bez okazji 🙂

 

czerwony tulipan dzień kobiet

Czerwony tulipan – kwintesencja Dnia kobiet, kiedy to już czujemy powiew wiosny. Niezależnie od tego, w jakim kolorze są Wasze tulipany, zawsze zrobi się ciepło od samego patrzenia 🙂

 

czerwone frezje na dzień kobiet

Czerwone frezje –uwielbiamy! Oldschoolowe, urocze i pięknie pachną! Ja osobiście wolę żółte i fioletowe, ale z okazji dzisiejszego święta stawiamy na czerwone!

czwerwone gożdziki na dzień kobiet

Czerwony goździk – tutaj chyba nie musimy niczego tłumaczyć? Nawet tych rajstop do kompletu… 🙂 Pozdrowienia dla wszystkich, którzy pamiętają lata 80′ i 90′ ubiegłego wieku!

I na koniec:

czerowne gerbery, dzień kobiet

Gerbery! Czerwone oczywiście! U nas w wersji doniczkowej, ale cięte też dadzą radę. Zwłaszcza, podarowane przez kogoś wyjątkowego!

Co Wy na to? Podoba Wam się taki Dzień Kobiet?