fbpx

PIERWSZY W POLSCE PORTAL O MIEJSKIM OGRODNICTWIE

Warsztaty dla firm

Jeżeli ważni są dla Ciebie ludzie, to jesteś w dobrym miejscu! To natura daje nam szczęście.

Obcowanie z przyrodą sprawia, że czujemy się spełnieni i spokojni.
Dlatego proponujemy wspaniały sposób na integrację i budowanie relacji: warsztaty ogrodnicze.

Sianie, sadzenie, poznawanie cyklu natury pozwalają odnaleźć wewnętrzny spokój i poczucie, że to co robimy ma sens.

Warsztaty dla firm w formie online (a jeśli to możliwe, to także warsztaty stacjonarne) prowadzimy osobiście. Za każdy razem to zupełnie nowa przygoda i dla Was i dla nas. A do tego nowe uśmiechy na twarzach osób, które odnajdują w ogródku to “coś”.

Nasze dotychczasowe warsztaty firmowe zaowocowały pomidorami, truskawkami i aromatycznymi ziołami! 

warzywniak na balkonie kurs online
warsztaty dla firm

Zaufali nam

Warsztaty zostały przeprowadzone w formie online i były świetną okazją do integracji pracowników oraz pozyskania szerokiej wiedzy i praktyki w zakresie uprawy roślin jadalnych w mieście. Zarówno forma, jak i treść, a także sposób prowadzenia spotkania były angażujące i wartościowe. Spotkały się z samymi pozytywnymi opiniami ze strony pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, w tym z profesjonalnego podejścia na każdym jej etapie. Pod każdym względem, zarówno merytorycznym, jak i organizacyjnym, współpraca przebiegała na najwyższym możliwym poziomie. 

Schibsted Tech Polska

Nie mogę się doczekać aż pochwałę się Wam moim tarasem. Jestem z Siebie dumna. Do podlewania zaangażowałam dzieci, a nawet mąż zaczął się interesować sadzonkami.

Joasia

Wow ! Ten poradnik jest po prostu świetny 🙂 Szczerze mówiąc, to kupiłam go z polecenia koleżanki, która regularnie czyta Waszego bloga. Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do owego mieszkania z ogródkiem, w którym marzyło mi się posadzenie własnych pomidorów czy papryki, ale przerażało mnie to, że kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Dzięki Waszemu poradnikowi poczyniłam już pierwsze kroki i mam nadzieje, że sukcesywnie będę wprowadzać w życie Wasze porady. Wszystkim Was teraz polecam. Dziękuje !

Ola

Jestem mega szczęśliwa, że wzięłam udział w tym kursie. Do tej pory byłam pewna, że mam po prostu do roślin dwie lewe ręce. Ale okazało się, że to wszystko jest proste – trzeba tylko znać parę zasad i po prostu działać. Rezultaty są dużo lepsze niż się spodziewałam. Mimo, że jest dopiero maj, mój taras jest już zielony. Nieważne czy będzie dużo plonów czy nie – sam fakt obcowania z tymi roślinami i obserwowania jak wyłażą z ziemi, jak różne są wizualnie, jak różnie się rozrastają – to jest już samo w sobie fascynujące. Kiedyś myślałam, że 'ogarnianie’ takiego ogrodu to po prostu seria przykrych obowiązków, i tylko efekt jest warty pracy, ale teraz widzę, że sam proces jest mega satysfakcjonujący. Także na pewno odkryłam dzięki wam nową zajawkę :). Dziękuję 🙂

Emilia

Girls from Inspekty are doing a great job – they are perfectly organized, have huge knowledge about urban gardening and they know how to transfer it to the workshop participants. The proportion of theory and practice was also perfect. All the colleagues were happy like kids when preparing their seedlings and seedballs. Very inspiring and joyful workshop, I recommend it to all the companies willing to propose a one of the kind team building or raising-conscious Earth week celebration as it was in our case.

Joanna Wendorff

Bardzo przydatny webinar, szczególnie dla osób, które są świeże w tym temacie. Przystępnie wytłumaczone pomysły, dużo ciekawych informacji. Polecam

Agnieszka