fbpx
Dzieci

Zanim dzieci się rozjadą na letnie wojaże, naklejają tatuaże

tatuaże, las i niebo

Wakacje!!! Zanim nasze dzieciaki rozjechały się na wakacyjne wyprawy, postanowiły uczcić pierwszy dzień wolności. Uczciły go… tatuażami, które kupiłam Kasi na urodziny 🙂 Już od jakiegoś czasu Kasia mówiła, że podobają jej się te kwiatowe tatuaże, więc wybór prezentu był prosty.
Niestety tatuaże mają sporą wadę: są ładne i okazało się, że jest ich niewiele, jeśli ma się pod opieką więcej niż dwóch nieletnich wielbicieli tatuaży! My miałyśmy pod opieką 5 dzieciaków i ledwie się załapałyśmy na ostatnie dwie sztuki (niektórzy zrobili sobie po dwa tatuaże!!!).
Zabawa była przednia, a kwiatki na przedramionach piękne. Tak się zastanawiałyśmy z Kasią, skąd wziął się pomysł Małgosi z Las i niebo na tatuaże z polnymi kwiatkami. Uznałyśmy, że najprościej będzie Ją o to zapytać. Oto, co nam odpowiedziała.

lasiniebo

Inspekty: „las” i „niebo” – czemu akurat te dwa słowa zestawiłaś w nazwie swojej firmy?
Małgosia z Las i niebo: Ponieważ niosą ze sobą miłe skojarzenia. Na spacerach w lesie podnosząc głowę do góry widzimy las i niebo. Wyjeżdżając poza miasto samochodem na linii horyzontu często towarzyszy nam linia lasu granicząca z niebem. Wakacje, wypoczynek, natura, wszystko to kojarzy mi się z tymi dwoma słowami. Poza tym to miejsce gdzie kończy się las a zaczyna niebo ma też w sobie jakieś symboliczne znaczenie, mniej oczywiste. To połączenie sfery fizycznie istniejącej z tą bardziej dotykającą spraw niedopowiedzianych, emocjonalnych. Jak w mojej marce. Projektuję elementy wyposażenia wnętrz, ale w moich wzorach opowiadam też o uczuciach, emocjach, rysuję jakąś historię.

zmywalne tatuaże

I: Czy od początku byłaś pewna, że znajdziesz chętnych na wzory tak mocno inspirowane naturą? Testowałaś swoje pierwsze prace na znajomych?
M: Nie miałam takiej pewności, wiedziałam natomiast że chcę pokazać publicznie swoje pomysły, które miałam w głowie mocno sprecyzowane. Nie testowałam swoich prac na znajomych, ale -chcąc nie chcąc- na różne okazje czasem coś tam ode mnie dostawali w prezencie 😉

I: Wszystkie projekty robione są przez Ciebie?
M: Tak. Wszystkie projekty są wyłącznie moje. LAS I NIEBO prowadzę od początku do końca samodzielnie.

I: Czym się kierowałaś w doborze kwiatów do serii „polne kwiaty”?
M: Intuicją 🙂 Wybierałam kwiaty, które są mi najbliższe, z którymi mam różne fantastyczne wspomnienia.

I: Dlaczego po tekstyliach i tapetach postanowiłaś zrobić tatuaże?
M: O tatuażach myślałam już od dawna. Ponieważ zbliżało się lato, postanowiłam wprowadzić jakiś nowy, lekki, przyjemny produkt.

lasiniebo tapetaPowiało latem, co?

Kasia i Dominika: pasjonatki roślin i zdrowego stylu życia. Sąsiadki, wielbicielki miejskich przyjemności oraz odpoczynku na łonie przyrody. Podróżujemy, podglądamy, uczymy się i zmieniamy nasze otoczenie. Postanowiłyśmy pokazać dzieciom (a przy okazji udowodnić sobie), że można wpływać na świat w którym żyjemy i zmieniać go na lepsze.

1 comment on “Zanim dzieci się rozjadą na letnie wojaże, naklejają tatuaże

  1. Inspektowy siejnik

    Super! Genialny pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *